Суспільство

У Кіровоградській області міграційна служба відновлює прийом громадян

. 2836

 


З 25 травня Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області повертається до звичного графіку прийому громадян та знімає обмеження щодо отримання адміністративних послуг, які діяли через карантин з березня.

 

630 360 1538648636 252

Нагадаємо, Кіровоградська область увійшла до переліку тих, де послблюють карантин та дозволять роботу транспорту і дитсадків. Також відновліть прийом практичних іспитів майбутніх водіїв.

Як повідомляє пресслужба відомства, люди зможуть отримати послуги міграційної служби дотримуючись рекомендацій Міністерства охорони здоров'я: у приміщенні зможе перебувати одна людина на 10 м. кв. у захисній масці та без ознак респіраторних захворювань.

З 22 травня відновлює роботу електронний сервіс на офіційному сайті ДМС України "Електронна черга" та з понеділка працюватиме запис у чергу через термінал в апараті УДМС та Фортечному районному відділі у Кропивницькому.

Управління здійснює прийом громадян з понеділка по п'ятницю, підрозділи у районах працюють з вівторка по суботу.

Для довідок та консультацій можна звернутись за номером телефона "гарячої лінії" УДМС (0522) 32-18-11 або за номером телефона відділу у справах іноземців та осіб без громадянства УДМС (0522) 32-13-40.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама