Суспільство

Голова Новомиргородської РДА пропонує приєднати район до Кропивницького

. 3703

Голова Новомиргородської РДА Алла Дворніченко звернулась до керівництва області з пропозицією про приєднання району до майбутнього Кропивницького району

cbd4df82c490e58c5d7df3a33f06d738

Нагадаємо, Кабмін затвердив перспективний план Кіровоградської області з 48 об'єднаними територіальними громадами.

Як повідомила голова РДА на своїй фейсбук-сторінці,

-В засобах масової інформації зустрічаємо інформацію про можливе віднесення Новомиргородщини до Маловисківського району чи Новоукраїнського району, хоча зараз перспективи їх утворення теж залишаються невідомими. З огляду на соціальну та економічну значимість цього питання, я, як голова райдержадміністрації, звернулась до керівництва області з пропозицією, яка вже була попередньо схвалена депутатами районної ради, про приєднання нашого району до майбутнього Кропивницького району. Саме цей варіант буде найбільш прийнятний для жителів Новомиргородщини, враховуючи вже існуючу логістику з обласним центром та цілу низку інших факторів,- написала голова РДА на своїй фейсбук-сторінці.

За її словами, попереднє обговорення цього питання вже відбулося з головою Кіровоградської облдержадміністрації Андрієм Балонем, розуміння з обласним керівництвом досягнуте.

Також направили звернення до народного депутата України від округу Юрія Кузбита.

Як повідомляли раніше, Олексіївська та Приютівська ОТГ звернулись до президента через новий перспективний план.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама