Суспільство

У громадському бюджеті Кропивницького планують прибрати великі проєкти через коронавірус

. 2344

 

У положенні про громадський бюджет Кропивницького на 2021 рік приберуть категорію великих проєктів, а залишать лише малі й соціальні.

 65trds

Таке рішення запропонували і підтримали під час засідання координаційної ради з питань громадського бюджету міста Кропивницького, оскільки пандемія вдарила по надходженням до міського бюджету і змусила серйозно переглянути видатки.

Великі проєкти могли претендувати на фінансування до мільйона гривень. Також не будуть вводити заплановану категорію року для проєктів, присвячених розвитку туризму.

Малі проєкти, як і соціальні зможуть претендувати на фінансування до 300 тисяч гривень. Натомість фінансування на соціальні проєкти вирішили збільшити з 10% до 15%.

Через пандемію і прийом заявок, і голосування перенесуть виключно в онлайн.

Прийом проєктів в рамках конкурсу «Громадський бюджет-2021» відбуватиметься з 1 липня по 30 липня 2020 року. Період агітації і підготовки до голосування відбуватиметься з 19 вересня до 18 жовтня. Натомість голосування за проєкти триватиме з 19 жовтня до 1 листопада. До 13 листопада відбуватиметься підрахунок голосів.

Зміни до положення громадського бюджету ще мають підтримати депутати.

Загальний бюджет громадського бюджету на наступний рік планують у розмірі 5 млн грн, але його вже прийматиме новий склад міськради.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама