Суспільство

У Кропивницькому один з керівників податкової захворів на коронавірус (ОНОВЛЕНО)

. 5446

 У Кропивницькому коронавірус підтвердили у Сергія Тертичного, в.о. начальника Головного управління Державної податкової служби у Кіровоградській області.


preview2

За даними з власних джерел у податковій, ще кілька днів тому чоловік був на роботі. Наразі решта працівників відомства працюють у звичайному режимі незважаючи на те, що є ще люди з ознаками хвороби.

«Гречка» звернулась за коментарем до обласної податкової зранку 27 травня. Інформацію там не підтвердили і не спростували. Станом на 16.00 27 травня офіційного коментаря щодо ситуації журналістам не надали, пояснивши це тим, що чекають затвердження з Києва. Офіційну інформацію відомства ми опублікуємо додатково. 

 

 ОНОВЛЕНО. В облдержадміністрації підтвердили, що серед нових інфікованих – працівник Державної податкової служби в Кіровоградській області.

– Чоловік має легку форму захворювання й знаходиться вдома на самоізоляції. Епідеміологи визначають коло контактних із ним осіб. Розпочалось їх обстеження методом ПЛР-реакції, – мовиться в повідомленні.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама