Суспільство

До суду скерували обвинувальний акт стосовно лісничої з Кіровоградщини

. 2323

 

Суд розглядатиме обвинувальний акт стосовно лісничої з Кіровоградщини за незакінчений замах на розтрату державного майна на користь інших осіб. Мовиться про збитки державі на суму понад 120 тис. грн через махінації з деревиною.

 1019960709

Як повідомляє пресслужба прокуратури Кіровоградської області, до суду скеровано обвинувальний акт стосовно лісничої ДП «Онуфріївське лісове господарство» за ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 191 КК України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Ліснича всупереч умовам проведеного аукціону та договору купівлі-продажу необробленої деревини, зловживаючи службовим становищем, відвантажила до транспортного засобу третіх осіб, з метою їх подальшого відчуження лісоматеріали – колоди деревини породи «Дуб», відмінні за розмірами, ціною, якісними та кількісними характеристиками від лісоматеріалів визначених аукціоном та договором. При цьому була викрита працівниками правоохоронних органів. Сума упереджених збитків державі відповідно до висновку судово-товарознавчої експертизи складає понад 120 тис. грн.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама