Суспільство

У Кропивницькому вшанували ветеранів прикордонної служби (ФОТО, ВІДЕО)

. 5879

У часи незалежності України офіційна дата святкування Дня прикордонника неодноразово змінювалась. Святковими днями були: 4 листопада, 28 травня і зрештою 30 квітня. Проте частина з причетних до прикордонних військ продовжує святкувати День прикордонника 28 травня, як за часів СРСР та в Україні. Саме в цей день знову офіційно з минулого року вшановують ветеранів та пенсіонерів прикордонної служби.

prikk01

Сьогодні у Кропивницькому зібрались з півсотні тих, для кого зелений берет або фуражка стали невід'ємною частиною життя, хто присвятив частину себе захисту державного кордону.

Присутні поклали квіти до пам'ятного знаку прикордонникам, що розташований в районі типографії. Про подію розповів керівник Регіонального представництва ГО “Української Спілки прикордонників”- Кропивницький Станіслав Сафронов. За його словами, цей день не лише свято, а й день пам'яті:

- День вшанування пам'яті ветеранів прикордонної служби, який святкувався 28 травня, так і залишився в серцях колишніх прикордонників.

prikk2

Окрім вшанування і офіційних заходів, для їх учасників це ще й можливість поспілкуватись.

- Побачити одне одного, поспілкуватись, покласти квіти і потім до своїх родин святкувати, - пояснює Сафронов.

prikk3

Серед тих, хто прийшов на сьогоднішню акцію старшина прикордонних військ Петро Дядюра. Чоловік проходив службу в середньоазійському та східному прикордонних округах, в республіці Афганістан у 1985 — 1987 роках.
- 28 травня те саме, що Пасха для християн. Ми святкуємо, згадуємо своїх загиблих товаришів. Свого роду — це спосіб життя. Для мене і навіть для моїх близьких — це свято.

prikk4prikk5prikk6

Далі, за словами Станіслава Сафронова, учасники акції планують відвідати могили загиблих під час війни на сході країни прикордонників.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама