Суспільство

З 1 червня в Олександрії запрацюють дитячі садочки

. 2119

 

З 1 червня в Олександрії частково відновлять роботу дошкільних навчальних закладів. До дитсадків першочергово зможуть ходити діти батьків, які працюють.

ditsadok

Про це повідомляє Олександрійська міська рада.

– Враховуючи сприятливу епідеміологічну ситуацію в місті було прийнято рішення міською радою дозволити роботу закладів дошкільної освіти з 1 червня, – розповіла начальниця управління освіти Вікторія Чернецька. – В місті вже кілька днів працює комісія з моніторингу відновлення роботи закладів освіти у складі якої є фахівці органів управління освітою, Держпродспоживслужби та охорони здоров’я.

За її словами, рекомендується відновлення роботи з чергових груп з метою відпрацювання усіх правил роботи закладу на період карантину. Групи будуть у складі не більше 10 дітей. Першочергово будуть влаштовані діти батьків, що працюють. Наразі йдеться про близько 800 дітей. А вже з 22 червня з урахуванням сприятливої епідситуації зможуть прийняти усіх охочих.

Нагадаємо, з 25 травня в області дозволили відновлювати роботу дитячих садочків. Однак перед їх відкриттям відбувається підготовчий етап, коли дитсадочки готують до відкриття, а також закуповують дезінфікуючі засоби, паперові рушники, засоби індивідуального захисту та безконтактні термометри.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама