Суспільство

Уряд опублікував перспективний план Кіровоградської області

. 9928

 

Опублікували перспективний план Кіровоградської області, який був затверджений Кабміном ще 13 травня. Згідно з ним в області передбачено 48 об’єднані територіальні громади.

 8904

Благовіщенська ОТГ: Благовіщенська, Богданівська, Великотроянівська, Вільхівська, Грушківська, Данилово-Балківська, Йосипівська, Кам’янобрідська, Кам’янокриничанська, Лозуватська, Луполівська, Мечиславська, Новоселицька, Розношенська, Сабатинівська, Синицівська, Синьківська, Шамраївська.

 

Бобринецька ОТГ: Бобринецька, Верхньоінгульська, Златопільська, Олексіївська, Солонцюватська, Сугокліївська, Тарасівська, Чарівненська, Червонодолинська.

 

Витязівська ОТГ: Витязівська, Благодатненська, Бобринківська, Буховецька, Кривоносівська, Мар’янівська, Миколо-Бабанська, Павлогірківська, Рощахівська, Федіївська.

 

Кетрисанівська ОТГ: Кетрисанівська, Апрелівська, Василівська, Веселівська, Костомарівська, Новоградівська, Новомиколаївська.

 

Вільшанська ОТГ: Вільшанська, Березовобалківська, Бузникуватська, Вівсяниківська, Добрівська, Добрянська, Дорожинська, Йосипівська, Коритно-Забузька, Куцобалківська, Маловільшанська, Плоско-Забузька, Станкуватська, Чистопільська.

 

Гайворонська ОТГ: Гайворонська, Бандурівська, Берестягівська, Вікнинська, Долинівська, Казавчинська, Мощенська, Покровська, Солгутівська, Соломіївська, Тополівська, Хащуватська, Червоненська.

 

Заваллівська ОТГ: Заваллівська, Жакчицька, Могильненська, Сальківська, Таужненська, Чемерпільська.

 

Голованівська ОТГ: Голованівська, Вербівська, Грузька, Ємилівська, Журавлинська, Клинівська, Красногірська, Межирічківська, Молдовська, Наливайківська, Роздольська, Розкішненська, Свірнівська, Троянська, Шепилівська.

 

Перегонівська ОТГ: Перегонівська, Лебединська, Крутеньківська, Семидубська.

 

Побузька ОТГ: Побузька, Липовеньківська, Люшнюватська, Капітанська, Пушківська, Сухоташлицька (Вільшанський район).

 

Добровеличківська ОТГ: Добровеличківська, Дружелюбівська, Братолюбівська, Гнатівська, Карбівська, Липнязька, Марківська, Новолутківська, Олександрівська, Тернівська, Троянська, Юр’ївська.

 

Піщанобрідська ОТГ: Піщанобрідська, Глинянська, Любомирська, Миколаївська, Олексіївська, Перчунівська, Червонополянська.

 

Помічнянська ОТГ: Помічнянська міська, Помічнянська сільська (Новоукраїнський район).

 

Тишківська ОТГ: Тишківська, Гаївська, Федорівська.

 

Долинська ОТГ: Долинська, Березівська, Богданівська, Лаврівська, Маловодянська, Молодіжненська, Новогригорівська Друга, Новогригорівська Перша, Новоолександрівська, Олександрівська, Першотравнева, Суходільська.

 

Гурівська ОТГ: Гурівська, Братолюбівська, Боківська, Варварівська, Василівська, Іванівська, Пишненська.

 

Дмитрівська ОТГ: Дмитрівська, Іванковецька, Макариська, Цибулівська.

 

Суботцівська ОТГ: Суботцівська, Богданівська, Володимирівська, Казарнянська, Мошоринська, Трепівська.

 

Компаніївська ОТГ: Компаніївська, Виноградівська, Водянська, Гарманівська, Голубієвицька, Губівська, Коротякська, Лозуватська, Мар’ївська, Нечаївська, Першотравенська, Петрівська, Полтавська, Сасівська, Софіївська, Червоновершківська, Червонослобідська.

 

Соколівська ОТГ: Соколівська, Вишняківська, Вільненська, Диминська (Новоукраїнський район), Іванівська, Івано-Благодатненська, Карлівська, Миколаївська, Назарівська.

 

Первозванівська ОТГ: Первозванівська, Гаївська, Бережинська, Калинівська, Клинцівська, Покровська, Степова, Федорівська.

 

Великосеверинівська ОТГ: Великосеверинівська, Високобайрацька, Оситнязька, Созонівська.

 

Аджамська ОТГ: Аджамська, Веселівська, Новоолександрівська, Червоноярська.

 

Катеринівська ОТГ: Обознівська, Володимирівська, Грузьківська, Могутненська, Овсяниківська, Олексіївська.

 

Маловисківська ОТГ: Маловисківська, Лозуватська, Мануйлівська, Миролюбівська, Олександрівська, Паліївська, Первомайська.

 

Смолінська ОТГ: Смолінська, Березівська, Копанська, Нововознесенська, Новогригорівська, Хмелівська, Якимівська.

 

Злинська ОТГ: Злинська, Плетеноташлицька, Розсохуватська.

 

Мар’янівська ОТГ: Великовисківська, Веселівка (Новомиргородський район), Мар’янівська, Оникіївська.

 

Новгородківська ОТГ: Новгородківська, Верблюзька, Вершино-Кам’янська, Інгуло-Кам’янська, Куцівська, Митрофанівська, Новоандріївська, Новомиколаївська, Петрокорбівська, Спасівська, Тарасівська.

 

Новоархангельська ОТГ: Новоархангельська, Вільшанська, Ганнівська, Іванівська, Кальниболотська, Кам’янецька, Копенкуватська, Мартинівська, Мар’янівська, Надлацька, Небелівська, Нерубайська, Підвисоцька, Покотилівська, Покровська, Розсохуватецька, Свердликівська, Скалівська, Скалівсько-Хутірська, Тернівська, Торговицька, Ятранська.

 

Новомиргородська ОТГ: Новомиргородська, Дібрівська, Йосипівська, Кам’янська, Канізька, Капітанівська, Коробчинська, Костянтинівська, Листопадівська, Мар’ївська, Мартоноська, Миролюбівська, Оситнязька, Оситнянська, Панчівська, Петроострівська, Пурпурівська, Рубаномостівська, Тишківська, Туріянська, Шпаківська.

 

Новоукраїнська ОТГ: Новоукраїнська, Захарівська, Мар’янопільська, Сотницькобалківська, Фурманівська.

 

Рівнянська ОТГ: Рівнянська, Іванівська, Комишуватська, Малопомічнянська, Малотимошівська, Новоєгорівська, Семенастівська.

 

Ганнівська ОТГ: Ганнівська, Григорівська, Шишкинська, Кропивницька, Приютівська.

 

Глодоська ОТГ: Глодоська, Лісківська, Новомиколаївська.

 

Олександрівська ОТГ: Олександрівська, Бірківська, Бовтиська, Букварська, Веселівська, Вищеверещаківська, Голиківська, Єлизаветградківська, Івангородська, Красносілківська. Красносільська, Лісівська, Михайлівська, Несватківська, Підлісненська, Родниківська, Розумівська, Соснівська, Ставидлянська, Староосотська, Триліська, Цвітненська, Ясинівська.

 

Новопразька ОТГ: Новопразька, Світлопільська, Шарівська, Пантазіївська (Знам’янський район).

 

Червонокам’янська ОТГ: Червонокам’янська, Дівоче-Пільська, Добронадіївська, Куколівська, Олександрівська, Щасливська, Попельнастівська, Долинська, Михайлівська, Травневська, Улянівська.

 

Приютівська ОТГ: Приютівська, Андріївська, Войнівська, Косівська, Костянтинівська, Лікарівська, Недогарська, Новоселівська, Протопопівська.

 

Пантаївська ОТГ: Пантаївська, Бандурівська, Диківська (Знам’янський район).

 

Онуфріївська ОТГ: Онуфріївська, Василівська, Вишнівцівська, Деріївська, Зибківська, Камбурліївська, Куцеволівська, Мар’ївська, Млинківська, Омельницька, Павлиська, Попівська, Успенська.

 

Петрівська ОТГ: Петрівська, Богданівська, Водянська, Ганнівська, Зеленська, Іванівська, Іскрівська, Йосипівська, Козацька, Луганська, Червонокостянтинівська, Новостародубська, Балахівська, Малинівська, Чечеліївська.

 

Великоандрусівська ОТГ: Великоандрусівська, Глинська, Григорівська, Захарівська, Іванівська, Микільська, Подорожненська, Федірківська.

 

Устинівська ОТГ: Устинівська, Березівська, Брусівська, Ганно-Леонтовичівська, Ганно-Требинівська, Докучаєвська, Інгульська, Криничненська, Криничуватська, Лебединська, Новоігорівська, Олександрівська, Седнівська, Сонцівська, Степанівська.

 

Знам’янська ОТГ: Знам’янська, Знам’янська Друга, Петрівська.

 

Кропивницька ОТГ: Кропивницька, Новенська.

 

Олександрійська ОТГ: Олександрійська міська, Головківська, Звенигородська, Ізмайлівська, Олександрійська селищна.

 

Світловодська ОТГ: Світловодська, Власівська, Великоскельовська, Миронівська, Озерська, Павлівська.

Нагадаємо, Приютівська ОТГ та Олексіївська ОТГ не згодні з новим перспективним планом і звертатимуться до президента.

Наразі в країні затверджені всі 24 перспективні плани, що стануть основою нового адміністративно-територіального устрою України базового рівня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама