Уряд опублікував перспективний план Кіровоградської області

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 8935

 

Опублікували перспективний план Кіровоградської області, який був затверджений Кабміном ще 13 травня. Згідно з ним в області передбачено 48 об’єднані територіальні громади.

 8904

Благовіщенська ОТГ: Благовіщенська, Богданівська, Великотроянівська, Вільхівська, Грушківська, Данилово-Балківська, Йосипівська, Кам’янобрідська, Кам’янокриничанська, Лозуватська, Луполівська, Мечиславська, Новоселицька, Розношенська, Сабатинівська, Синицівська, Синьківська, Шамраївська.

 

Бобринецька ОТГ: Бобринецька, Верхньоінгульська, Златопільська, Олексіївська, Солонцюватська, Сугокліївська, Тарасівська, Чарівненська, Червонодолинська.

 

Витязівська ОТГ: Витязівська, Благодатненська, Бобринківська, Буховецька, Кривоносівська, Мар’янівська, Миколо-Бабанська, Павлогірківська, Рощахівська, Федіївська.

 

Кетрисанівська ОТГ: Кетрисанівська, Апрелівська, Василівська, Веселівська, Костомарівська, Новоградівська, Новомиколаївська.

 

Вільшанська ОТГ: Вільшанська, Березовобалківська, Бузникуватська, Вівсяниківська, Добрівська, Добрянська, Дорожинська, Йосипівська, Коритно-Забузька, Куцобалківська, Маловільшанська, Плоско-Забузька, Станкуватська, Чистопільська.

 

Гайворонська ОТГ: Гайворонська, Бандурівська, Берестягівська, Вікнинська, Долинівська, Казавчинська, Мощенська, Покровська, Солгутівська, Соломіївська, Тополівська, Хащуватська, Червоненська.

 

Заваллівська ОТГ: Заваллівська, Жакчицька, Могильненська, Сальківська, Таужненська, Чемерпільська.

 

Голованівська ОТГ: Голованівська, Вербівська, Грузька, Ємилівська, Журавлинська, Клинівська, Красногірська, Межирічківська, Молдовська, Наливайківська, Роздольська, Розкішненська, Свірнівська, Троянська, Шепилівська.

 

Перегонівська ОТГ: Перегонівська, Лебединська, Крутеньківська, Семидубська.

 

Побузька ОТГ: Побузька, Липовеньківська, Люшнюватська, Капітанська, Пушківська, Сухоташлицька (Вільшанський район).

 

Добровеличківська ОТГ: Добровеличківська, Дружелюбівська, Братолюбівська, Гнатівська, Карбівська, Липнязька, Марківська, Новолутківська, Олександрівська, Тернівська, Троянська, Юр’ївська.

 

Піщанобрідська ОТГ: Піщанобрідська, Глинянська, Любомирська, Миколаївська, Олексіївська, Перчунівська, Червонополянська.

 

Помічнянська ОТГ: Помічнянська міська, Помічнянська сільська (Новоукраїнський район).

 

Тишківська ОТГ: Тишківська, Гаївська, Федорівська.

 

Долинська ОТГ: Долинська, Березівська, Богданівська, Лаврівська, Маловодянська, Молодіжненська, Новогригорівська Друга, Новогригорівська Перша, Новоолександрівська, Олександрівська, Першотравнева, Суходільська.

 

Гурівська ОТГ: Гурівська, Братолюбівська, Боківська, Варварівська, Василівська, Іванівська, Пишненська.

 

Дмитрівська ОТГ: Дмитрівська, Іванковецька, Макариська, Цибулівська.

 

Суботцівська ОТГ: Суботцівська, Богданівська, Володимирівська, Казарнянська, Мошоринська, Трепівська.

 

Компаніївська ОТГ: Компаніївська, Виноградівська, Водянська, Гарманівська, Голубієвицька, Губівська, Коротякська, Лозуватська, Мар’ївська, Нечаївська, Першотравенська, Петрівська, Полтавська, Сасівська, Софіївська, Червоновершківська, Червонослобідська.

 

Соколівська ОТГ: Соколівська, Вишняківська, Вільненська, Диминська (Новоукраїнський район), Іванівська, Івано-Благодатненська, Карлівська, Миколаївська, Назарівська.

 

Первозванівська ОТГ: Первозванівська, Гаївська, Бережинська, Калинівська, Клинцівська, Покровська, Степова, Федорівська.

 

Великосеверинівська ОТГ: Великосеверинівська, Високобайрацька, Оситнязька, Созонівська.

 

Аджамська ОТГ: Аджамська, Веселівська, Новоолександрівська, Червоноярська.

 

Катеринівська ОТГ: Обознівська, Володимирівська, Грузьківська, Могутненська, Овсяниківська, Олексіївська.

 

Маловисківська ОТГ: Маловисківська, Лозуватська, Мануйлівська, Миролюбівська, Олександрівська, Паліївська, Первомайська.

 

Смолінська ОТГ: Смолінська, Березівська, Копанська, Нововознесенська, Новогригорівська, Хмелівська, Якимівська.

 

Злинська ОТГ: Злинська, Плетеноташлицька, Розсохуватська.

 

Мар’янівська ОТГ: Великовисківська, Веселівка (Новомиргородський район), Мар’янівська, Оникіївська.

 

Новгородківська ОТГ: Новгородківська, Верблюзька, Вершино-Кам’янська, Інгуло-Кам’янська, Куцівська, Митрофанівська, Новоандріївська, Новомиколаївська, Петрокорбівська, Спасівська, Тарасівська.

 

Новоархангельська ОТГ: Новоархангельська, Вільшанська, Ганнівська, Іванівська, Кальниболотська, Кам’янецька, Копенкуватська, Мартинівська, Мар’янівська, Надлацька, Небелівська, Нерубайська, Підвисоцька, Покотилівська, Покровська, Розсохуватецька, Свердликівська, Скалівська, Скалівсько-Хутірська, Тернівська, Торговицька, Ятранська.

 

Новомиргородська ОТГ: Новомиргородська, Дібрівська, Йосипівська, Кам’янська, Канізька, Капітанівська, Коробчинська, Костянтинівська, Листопадівська, Мар’ївська, Мартоноська, Миролюбівська, Оситнязька, Оситнянська, Панчівська, Петроострівська, Пурпурівська, Рубаномостівська, Тишківська, Туріянська, Шпаківська.

 

Новоукраїнська ОТГ: Новоукраїнська, Захарівська, Мар’янопільська, Сотницькобалківська, Фурманівська.

 

Рівнянська ОТГ: Рівнянська, Іванівська, Комишуватська, Малопомічнянська, Малотимошівська, Новоєгорівська, Семенастівська.

 

Ганнівська ОТГ: Ганнівська, Григорівська, Шишкинська, Кропивницька, Приютівська.

 

Глодоська ОТГ: Глодоська, Лісківська, Новомиколаївська.

 

Олександрівська ОТГ: Олександрівська, Бірківська, Бовтиська, Букварська, Веселівська, Вищеверещаківська, Голиківська, Єлизаветградківська, Івангородська, Красносілківська. Красносільська, Лісівська, Михайлівська, Несватківська, Підлісненська, Родниківська, Розумівська, Соснівська, Ставидлянська, Староосотська, Триліська, Цвітненська, Ясинівська.

 

Новопразька ОТГ: Новопразька, Світлопільська, Шарівська, Пантазіївська (Знам’янський район).

 

Червонокам’янська ОТГ: Червонокам’янська, Дівоче-Пільська, Добронадіївська, Куколівська, Олександрівська, Щасливська, Попельнастівська, Долинська, Михайлівська, Травневська, Улянівська.

 

Приютівська ОТГ: Приютівська, Андріївська, Войнівська, Косівська, Костянтинівська, Лікарівська, Недогарська, Новоселівська, Протопопівська.

 

Пантаївська ОТГ: Пантаївська, Бандурівська, Диківська (Знам’янський район).

 

Онуфріївська ОТГ: Онуфріївська, Василівська, Вишнівцівська, Деріївська, Зибківська, Камбурліївська, Куцеволівська, Мар’ївська, Млинківська, Омельницька, Павлиська, Попівська, Успенська.

 

Петрівська ОТГ: Петрівська, Богданівська, Водянська, Ганнівська, Зеленська, Іванівська, Іскрівська, Йосипівська, Козацька, Луганська, Червонокостянтинівська, Новостародубська, Балахівська, Малинівська, Чечеліївська.

 

Великоандрусівська ОТГ: Великоандрусівська, Глинська, Григорівська, Захарівська, Іванівська, Микільська, Подорожненська, Федірківська.

 

Устинівська ОТГ: Устинівська, Березівська, Брусівська, Ганно-Леонтовичівська, Ганно-Требинівська, Докучаєвська, Інгульська, Криничненська, Криничуватська, Лебединська, Новоігорівська, Олександрівська, Седнівська, Сонцівська, Степанівська.

 

Знам’янська ОТГ: Знам’янська, Знам’янська Друга, Петрівська.

 

Кропивницька ОТГ: Кропивницька, Новенська.

 

Олександрійська ОТГ: Олександрійська міська, Головківська, Звенигородська, Ізмайлівська, Олександрійська селищна.

 

Світловодська ОТГ: Світловодська, Власівська, Великоскельовська, Миронівська, Озерська, Павлівська.

Нагадаємо, Приютівська ОТГ та Олексіївська ОТГ не згодні з новим перспективним планом і звертатимуться до президента.

Наразі в країні затверджені всі 24 перспективні плани, що стануть основою нового адміністративно-територіального устрою України базового рівня.

 

G

Сподобалася стаття?

Кировец
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити