Суспільство

На Кіровоградщині попрощались з героєм, який загинув від кулі снайпера (ФОТО, ВІДЕО)

. 4997

 В Суботцях Знам'янського району Кіровоградської області відбулась панахида за Віталієм Лімборським, молодшим сержантом ЗСУ, який загинув в зоні ООС 26 травня.

subb2

Як повідомив військовий комісар Знам'янського ОМВК підполковник Олександр Чижма, військовослужбовець загинув близько 19:45 від кулі снайпера.

subb1

Віталій Лімборський народився 20 березня 1996 року в селі Костянтинівка Знам'янського району Кіровоградської області. Після закінчення ПТУ. Під час проходження строкової служби в 2017 році підписав контракт зі Збройними Силами України. Служив у військовій частині А 1785(Оперативного командування "Південь") в батальйоні охорони. З особовим складом 28 ОМБр імені Лицарів Зимового Походу був направлений до зони проведення Операції об'єднаних сил.

subb

За словами в.о. Суботівської сільської голови Тетяни Стрельцової, хлопець збирався одружитись.

subb3subb4subb6subb7

Провести військовослужбовця в останній путь біля сільського будинку культури зібрались кілька сотень місцевих жителів. Серед них рідні і друзі Віталія, бойові плбратими, учасники війни на сході країни, представники влади. Панахиду за загиблим в місцевій церкві відслужили священики УПЦ.

Поховали Віталія Лімборського в Суботцях на місцевому кладовищі.

Редакція "Гречки" висловлює співчуття близьким і рідним загиблого.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама