Суспільство

У Кропивницькому ремонт Полтавської розпочнуть у липні

 Автор: Ірина Маслюкова. 3791

У Кропивницькому відремонтують транспортну магістраль – вулицю Полтавську від провулка Об’їзного до вулиці Васнєцова.

дор copy

Нагадаємо, на реконструкцію Полтавської (від провулка Об'їзного до вул. Васнєцова) виділять понад 6,3 млн грн. Тоді як загальна вартість проєкту складає 39 429 456 грн.

Як повідомили на сайті міськради, початок робіт заплановано на перші числа липня. Наразі триває розробка плану проведення робіт та організації дорожнього руху на період ремонту.

– Минулого року за кошти державної субвенції ми змогли завершити реконструкцію шляхопроводу по провулку Об’їзному і реконструювати частину вулиці Полтавської від Васнєцова до площі Дружби народів, - каже заступник міського голови Олександр Мосін. - Капітальний ремонт решти вулиці Полтавської і кошти на їх реалізації були відразу закладені у міському бюджеті на поточний рік.

Реконструюватиме вулицю Полтавську підприємство ТОВ «Кронос-лідер». Вони також реконструювали вулицю Ельворті та другу арку.

Як повідомив директор підприємства Андрій Жила, планується, що під час ремонту рух транспорту по вулиці Полтавській частково зберігатиметься. Повна зупинка руху триватиме приблизно два дні на час облаштування транспортного кільця на перехресті з провулком Об’їзним і прокладення газопроводу.

 Нагадаємо, у Кропивницькому заасфальтують вулицю Романа Шухевича за десять мільйонів.

Поширюйте

Коментуйте