Суспільство

Не варто очікувати падіння цін на нерухомість - експертка

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2978

У березні рівень продажів нерухомості впав на 90%. Проте будівництво новобудов не заморозили через карантин і різкого зниження цін на житло не відбулось.

unnamed copy

Як розповіла Ольга Соловей, керуюча партнерка та співзасновниця бізнес-асоціації “Український клуб нерухомості”, у рамках зустрічі "Місто. Нерухомість. Карантин" від Kyiv Smart City, відновлення ринку прогнозують на осінь, якщо не буде чергового сплеску пандемії.

«Нерухомість реагує на зміни повільно. У березні-квітні ринок нерухомості майже став. Але якщо люди планували покупку і не купили в березні, то куплять в липні. Кілька місяців не має впливу. Але ціна може впасти, якщо весь цей час не буде зростати запит від населення. А запит зростати не може, бо немає економічної спроможності, - каже Ольга,- Якщо хтось розраховує на значне падіння цін, то переконую, цього не буде. Забудовники неготові. Краще вони притримають житло два-три роки, ніж продадуть по ціні, яка їм невигідна».

Тому забудовники не менше за населення зацікавлені у вигідних умовах іпотечного кредитування: щоб люди могли купити, а вони продати.

Нагадаємо, раніше думку про те, що серйозного падіння цін на житло чи стрибка долара не варто чекати, озвучив і інвестбанкір Сергій Фурса.

Фото: berdpo

 

Поширюйте

Коментуйте