Суспільство

У Мінрегіоні презентували проєкт нового поділу Кіровоградщини: 4 райони замість 21

. 15594

Мінрегіон оприлюднив проєкт майбутніх районів Кіровоградщини. Ще можливі зміни.

 

Кіровоградська область

Як повідомляє сайт "Децентралізація", проєкт формату майбутніх районів – їхню кількість та склад по кожній області Мінрегіон направив на погодження до центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій та асоціацій органів місцевого самоврядування.

Передбачається, що Кіровоградська область буде поділена на чотири райони: Кропивницький, Олександрійський, Новоукраїнський та Голованівський.

Пропозиції такі:

• У новий Кропивницький район ввійдуть території нинішніх Кропивницького, Знам'янського, Олександрівського, Новгородківського, Компаніївського, Долинського, Бобринецького і Устинівського районів.

• У новий Новоукраїнський район війдуть території нинішніх Новомиргородського, Новоукраїнського, Маловискіського, Добровеличківського районів.

• У новий Олександрійський район ввідуть території нинішніх Олександрійського, Світловодського, Петрівського і Онуфріївського районів.

• У новий Голованівський район увійдуть території нинішніх Новоархангельського, Вільшанського, Голованівського, Благовіщенського, Гайворонського рвйнів.

У Міністерстві розвитку громад та територій зазначили, що карти майбутніх районів підготовлені на основі пропозицій обласних державних адміністрацій та тривалих консультацій з асоціаціями і експертним середовищем.

Це є в своїй сукупності лише першим проєктним документом, який ще зазнає змін в ході погоджень та попередніх обговорень на рівні Уряду, перед його схваленням.

Нагадаємо, раніше передбачали, що Кіровоградська область буде поділана на три райони: Кропивницький, Новоукраїнський та Олександрійський.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама