Суспільство

У Кропивницькому нові автобуси почнуть курсувати з вересня

 Автор: Ірина Маслюкова. 4613

З вересня планують запустити новий маршрут до мікрорайону Велика Балка.

95203089 1141327259555689 3453900532077297664 o

Про це розповів заступник міського голови Олександр Вергун. Відео з тестуванням нового маршруту опублікували на сторінці міськради у Фейсбуці.

Нагадаємо, п’ять автобусів придбали для комунального підприємства КП «Електротранс» за кошти міського бюджету - 15,8 млн грн. Наразі в місто поставили чотири автобуси, останній привезуть в середині червня.

-Автобусний маршрут сполучатиме Велику Балку по новозбудованій дорозі вулиці Степана Разіна з Полтавською, мікрорайоном Ковалівка, Критим ринком, центральною частиною міста, і знову їхатиме на Велику Балку по вулиці Преображенській через вулицю Новгородську, - каже Олександр Вергун.

Тестували маршрут, щоб виявити та виправити недоліки. Можливі зміни руху автобуса.

На цей маршрут планують залучити два автобуси. Один автобус розрахований на 72 пасажири. 

За словами заступника міського голови, запрацює маршрут з вересня, коли буде реконструйована і розширена вулиця Полтавська.

- Автобуси по маршруту будуть працювати в зустрічному напрямку. З кінцевої зупинки один автобус буде відправлятись в бік Далекосхідного кладовища, інший - в сторону вулиці Новгородської. Це дасть можливість мешканцям вулиці Степана Разіна дістатись до центральної частини міста та вулиці Вокзальної, - додав Олександр Вергун.

 

Поширюйте

Коментуйте