Суспільство

Для роботи дитсадків в Кропивницькому треба дотримуватися певних вимог та регламенту

. 1920

Наразі в Кропивницькому працює 38 з 40 дитсадків, куди ходять орієнтовно 1300 дітей. А для того, щоб садочки в Кропивницькому не закривалися, як це було в інших містах, потрібно дотримуватися певних умов на період адаптивного карантину.

5

Про це розповіла сьогодні, 10 червня, під час брифінгу начальниця управління освіти міськради Кропивницького Лариса Костенко.

Батьки мають слідкувати за здоров’ям дитини, не вести її в садочок, якщо є ознаки ГРВІ чи інші погіршення здоров’я, приводити дітей в захисній масці, не приносити іграшки, дотримуватися регламенту кожного садочка, приміром, не забирати дітей раніше регламенту, який визначений в кожній групі.

– Якщо ми будемо дотримуватися певних вимог, певного регламенту на час адаптивного карантину, то все в нас буде гаразд, – зазначила начальниця управління освіти Лариса Костенко.

Приміром, ситуацію, коли батькам треба забрати дитину раніше посадовиця пояснює так:

– У дітей є денний сон. Вихователь і помічник вихователя слідкують за всіма дітьми. Якщо ми не допускаємо батьків на територію закладу, то вихователю треба чергувати, коли ж мама чи тато заберуть дитину. Тому дотримуймось певного графіка.

В іншому випадку, за її словами, треба домовлятися з керівником закладу.

Також пані Костенко звернулася до батьків зрозуміти такі правила і регламенти на час карантину, адже садочки наразі працюють не на всю потужність, крім того якщо є можливість не водити на час карантину дітей до садочків, то ліпше цього і не робити.

Нагадаємо, раніше в міському управлінні освіти казали, що дитсадки працюватимуть поетапно

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама