Суспільство

У Кропивницькому через коронавірус відтермінують реконструкцію площі Героїв Майдану

. 2792

 

Реконструкцію площі Героїв Майдану відтермінують через коронавірус. Однак ненадовго, запевняють у міськраді Кропивницького.

 pl

– Проєкти на реконструкцію площі розроблені. Є не один проєкт. Зараз відбувається, якщо можна так сказати конкурсний відбір, який проєкт оберуть і який буде реалізований, – повідомив 16 червня під час брифінгу заступник міського голови Олександр Вергун. – Але також через карантинні заходи як в державі, так і в нас у місті трохи відтерміновується питання реконструкції площі Героїв Майдану. Але цей проєкт обов’язково буде реалізований можливо з невеликим запізненням.

Нагадаємо, у травні до міського бюджету внесли зміни, зокрема мільйон гривень забрали з проєктних робіт на будівництво площі. Загалом бюджет скоригували й в інших напрямках ремонтів та будівництва.

– Ті об’єкти, які йшли по громадському бюджеті вони залишилися у всіх профільних програмах, – каже Олександр Вергун. – Ті об’єкти, які були по програмі житлово-комунального господарства вони не випадають – усі залишаються, але з деяких об’єктів або повністю зняли фінансування, або частково. Можливо ситуація з надходженнями до міського бюджету зміниться на краще і ми обов’язково будемо повертати кошти на фінансування цих об’єктів і обов’язково їх почнемо.

Натомість фонтани на площі цьогоріч влітку не будуть працювати. Їх певним чином замінять водяні охолоджувальні рамки, кількість яких планують збільшити.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама