Суспільство

На Кіровоградщині два райони влаштували віче проти нового поділу районів

. 8657

Жителі Маловисківського та Новомиргородського районів зібралися на віче в Малій Висці, аби підтримати пропозицію створення Маловисківського району замість Новоукраїнського в рамках адмінреформи.

2e53de5e273acde08ffef17a3898f3bd L

Як повідомляє Маловисківська міська рада, ініціювали віче 15 червня очільник ОТГ Юрій Гульдас та громадська організація "Простір Ідей". На нього зібралося близько 600 учасників з Малої Виски, Смоліного, Новомиргорода та інших населених пунктів районів.

Основна мета зібрання, аби в рамках нового поділу на райони був Маловисківський, Кропивницький, Голованівський та Олександрійський райони. Як раніше такий проєкт внесла Кіровоградська обласна державна адміністрація. Натомість нещодавно презентований Мінрегіоном, а згодом підтриманий Урядом і переданий на розгляд до Верховної Ради проєкт чотирьох районів, де замість Маловисківського Новоукраїнський ніби не влаштовує жителів Маловисківського та Новомиргородського районів.

Учасники віче в ході голосування одноголосно підтримали звернення голови Маловисківської ОТГ Юрія Гульдаса та депутатів Маловисківської міської ради до Президента України, голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра України, а також голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня, народних депутатів від Кіровоградщини Юрія Кузбіта та Олександра Дануци про сприяння у створенні Маловисківського району в ході адміністративно-територіальної реформи.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама