Суспільство

Кропивницький: на карантині знизилися розрахунки населення за тепло

. 1938

 

Містяни розрахувалися лише на 60% за спожите тепло.

 Hxykv1p9xDNk6wc8rPVP

Про це під час брифінгу сьогодні, 16 червня, повідомив заступник міського голови Кропивницького Олександр Вергун.

– Протягом опалювального періоду 2019-2020 року населення спожило теплової енергії на 31 млн 257 тис. гривень. На жаль, розрахунки склали 60%, – зазначив посадовець.

Якщо порівнювати лише розрахунки за квітень та травень, то населення сплатило 8 млн 600 тис. грн, а в червні (за травень) – 2 млн грн.

– Тобто в чотири рази зменшилася оплата послуг з теплопостачання, – каже Олександр Вергун.

У міськраді просять кропивничан розрахуватися за спожите тепло, адже від цього залежить оплата праці робітників комунального підприємства “Теплоенергетик”, купівля необхідних матеріалів для ремонтів, отримання субсидій, а також вчасний старт наступного опалювального сезону.

Містян попередили, що “Теплоенергетик” буде звертатися до суду про стягнення заборгованості.

Про борги населення за спожите тепло, а також підготовку теплогенеруючого підприємства міста до нового опалювального періоду наголосив на апаратній нараді й міський голова Андрій Райкович.

20 вересня повинні підписати акти технічної готовності, провести поточні й капітальні ремонти теплових мереж і підготувати теплове господарство до експлуатації в осінньо-зимовий період 2020-2021, – зазначив Андрій Райкович і додав. – Борги за тепло ніхто нікуди не списав.

Нагадаємо, під час карантину українцям пообіцяли, якщо вони не вчасно розрахуються за комуналку, то їм не нараховуватимуть штрафи.

За словами міського голови, міськрада звертатимуться до Президента, Верховної Ради і Кабміну про те, аби розблокували рахунки “Теплоенергетика” і дозволили готуватися підприємству до опалювального періоду.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама