Суспільство

Ветерани з Кропивницького можуть безкоштовно відправитись у психологічний тур Карпатами (ФОТО)

. 3006

Вже п’ять років для ветеранів АТО, ООС з Кропивницького проводять безкоштовні психологічні тури.

 

п

Табір «Для НАШИХ» - ветеранів, членів їхніх родин та волонтерів - вже традиційний для ЦРВ «Коловорот» та волонтерсько-ветеранського центру «СМАйЛ».

Як повідомив психолог центру «СМАйЛ» Андрій Фоменко, потрапити в команду просто, після проходження індивідуальних консультацій у психологів центру, бійці за бажанням долучаються до групового відпочинку з елементами тренінгів на різних природних локаціях.

Пси-тури проходять в лісах, на річках та в гірській місцевості українських Карпат.

-Пси-тури - це можливість віднайти нові ресурси й закріпити уміння самомотивації людей, які повернулись в цивільне життя, шукають самоактуалізації і реалізації своїх особистих і професійних потреб. Цей проєкт об`єднує як самих ветеранів, так і членів їхніх родин, що забезпечує їм міцний контур підтримки і відновлення,- каже психолог.

Минулого року відбулося п`ять пси-турів. Учасники проєкту мали два зимових треки в гори, підкорили льодяний Петрос, здійснили літній перехід між Петросом та Говерлою.

12-14 червня група пройшла маршрут Чорногірським хребтом. Три дні й дві ночі група провела в горах.

Нагадаємо, кожен ветеран, який знаходить в собі потребу в подібних заходах, може зв’язатись з організаторами наступних пси-турів та приєднатись до них: Психолог ветерансько-волонтерського центру СМАйЛ Фоменко Андрій (0500553327).

Наразі команда шукає партнерів серед виробників туристичного спорядження.

п3

п2

Поширюйте

Коментуйте


Реклама