Суспільство

Супрун чи Яриніч: озвучили дві версії вчорашнього інциденту

 Автор: Ірина Маслюкова. 8977

23 червня ексочільниця МОЗу Уляна Супрун повідомила, що біля її будинку невідомий намагався її налякати. Потім чоловік сів в авто, де ніби то був лікар Костянтин Яриніч. Сам лікар свою присутність у машині спростував.

 Безымянный copy

—Сьогодні ввечері біля мого будинку вкрай зухвало намагався мене сфотографувати, пхавши телефон мені обличчя. Він поводився дуже нахабно, наче хотів мене налякати.

Після цього він побіг і сховався в автівку, яка виїхала зі сторони офісу Медведчука. Мені вдалося сфотографувати цей автомобіль. Всередині, окрім інших, сидів чоловік дуже схожий на колишнього депутата ВРУ Костянтина Яриніча від БПП, зараз члена партії Європейська Солідарність. Яриніч також кандидат на посаду голови НСЗУ Національна служба здоров'я України, якого проштовхує на цю посаду міністр охорони здоров’я Максим Степанов, аби мати в цій інституції “свою людину”.
Зараз Яриніч — головний лікар Кропивницького онкодиспансеру. Нещодавно його зловили на вимаганні хабаря в онкопацієнта. Дуже достойний кандидат для того, аби очолити службу, в розпорядженні якої знаходяться мільярди коштів платників податків, написала Уляна Супрун.

Наразі ексочільниця МОЗу з адвокатом готує заяву до поліції.

 

su

Очільник Кіровоградського обласного онкоцентру Костянтин Яриніч один із найбільш ймовірних кандидатів на посаду нового керівника Національної служби здоров'я.

Він сьогодні опублікував свою позицію. Каже, пані Супрун вирішила хайпонути напередодні засідання Кабміну, на якому найближчим часом розглянуть питання призначення керівника НСЗУ.

—На фото чітко видно, що поруч немає водія, начебто спеціально постановочно підготувались, щоб Супрун вдалося з правильного ракурсу сфотографувати. Якби в автівці був я, ця пані б продемонструвала вам набагато більше, але вона начебто просто мирно робила фото. Чому не зняла відео, могла б й інтерв’ю взяти.
По-друге, зрада відміняється. Я ніколи не був знайомий з паном Медведчуком, як наслідок, не був у нього в гостях. Я вільна людина і можу пересуватися по місту де завгодно, навіть якщо поруч квартири колишніх чиновників або офіс діючого депутата.
По-третє, у мене немає й ніколи не було охоронців. І це незважаючи на ті погрози, які я вже вчора звечора почав отримувати у свою адресу від «супрунят», — написав Яриніч. — А ось за наклеп, який викладений в пості, про вимагання хабара у онкопацієнта прийдеться відповідати, вже в найближчій час – адвокати готують позов до суду.

Нагадаємо, Національна служба здоров'я заявила на кропивницький онкоцентр в поліцію з приводу вимагання грошей у пацієнтів.

su3

su1

 

Поширюйте

Коментуйте