Суспільство

У Кропивницькому облаштували освітлення прапору кримських татар (ВІДЕО)

. 3219

У День прапора кримських татар у Кропивницькому з’явилось освітлення стягу, встановленого над будівлею Ленінського районного суду.

 

prappp1

Вчора, 26 червня, у Кропивницькому облаштували освітлення прапору Кримських татар. За справу традиційно взялись учасники бойових дій на Сході України та волонтери. Підтримала їх у цьому адміністрація Ленінського суду.

- У День прапора кримських татар по всій Україні підіймають їх прапор. Оскільки ми зробили це ще 21 листопада 2019 року, сьогодні вирішили встановити освітлення, щоб прапори та банер, що тут знаходяться, було видно і вдень і вночі, - каже Олег Кокуленко, учасник збройного конфлікту на сході країни.

Відповідне обладнання придбали власним коштом, з облаштуванням допомогла адміністрація суду. Нещодавно замінили і сам прапор.

prappp2

Оскільки прапори зношуються, їх регулярно доводиться замінювати. Цього разу нам з цим допомогли у Кропивницькій міській раді, адже це доволі не дешево, - пояснив Олег Кокуленко.

Прапор кримських татар бере свій початок із ханських часів. Зображений на ньому герб — тарак-тамга є родовим знаком Ґераїв, правлячої династії Кримського ханства.

Після проголошення Україною незалежності, блакитний стяг був прийнятий Курултаєм кримськотатарського народу як національний.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама