Суспільство

У Кропивницькому вимагатимуть декомунізувати площу Дружби народів (ФОТО)

. 5308

 

У Кропивницькому над площею Дружби народів підняли державний прапор та вимагають її перейменувати відповідно до закону про декомунізацію.

 

watermarked d9

Сьогодні, 28 червня, у Кропивницькому зібрали народне віче. Організатори, «Рух опору капітуляції», обрали незвичну локацію - площу Дружби народів.

watermarked d7

 

Серед учасників, яких зібралось зо три десятки,громадські активісти, учасники АТО, волонтери.
Як варіант нової назви для площі, активісти пропонують перейменувати її на честь відомого громадського діяча Романа Бойка, батька трьох дітей, волонтера, громадського активіста, підприємця, який трагічно загинув навесні.

Перед присутніми виступила дружина Романа Олена.

watermarked d4

watermarked d6

Питання перейменування викликало неоднозначну реакцію у деяких кропивничан, які живуть по-сусідству з площею з площею. Дехто з них в агресивній формі намагався довести власну думку про те, що передусім слід вирішувати економічні питання, ремонтувати асфальт, а потім вже підходити до вирішення інших питань.

Активіст Дмитро Завражний, який проживає безпосередньо поруч з площею, наголосив на необхідності дотримуватись законів України та завершити декомунізацію у нашому місті. Він запропонував встановити над площею державний прапор, що і зробили активісти, а на тижні вирішили звернутись до міськради, аби радянський символ демонтували.

watermarked d3

watermarked d2

watermarked d1

Ближче до завершення акції під'їхав міський голова Андрій Райкович, який нагадав присутнім про техніку безпеки, коли люди вішали прапор, та закликав вирішувати питання в цивілізований спосіб.
Вже наступного вівторка активісти збираються на прийом до Райковича в питанні декмонтажа знаку ордена Дружби народів.

watermarked d8

 


 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама