Суспільство

Низькі зарплати та неякісні медпослуги: що турбує мешканців Кропивницького

. 3516

 

Соціологічна група «Рейтинг» оприлюднила суспільні настрої Кропивницького, склавши рейтинг проблем, які турбують містян.

 Depositphotos 184311284 l 2015

Рейтинг проблем загальнодержавного значення

Військовий конфлікт на Сході країни (52%) та відсутність роботи, безробіття (44%) очолюють рейтинг проблем загальнодержавного значення серед жителів міста. Низький рівень зарплат та пенсій, неможливість отримати якісне медичне обслуговування та хабарництво і корупція у владі турбують третину містян. Підвищення тарифів на комунальні послуги, недостатній рівень соціального захисту та зростання злочинності вважають загальнонаціональними проблемами від 12% до 14% опитаних.

8945

Рейтинг особистих проблем

Натомість рейтинг особистих проблем очолює низький рівень зарплат та пенсій – 40%. Підвищення тарифів на комунальні послуги, неможливість отримати якісне медичне обслуговування та військовий конфлікт на Сході вважають проблемами особистого значення близько третини респондентів. Відсутність роботи, хабарництво та корупція у владі, а також підвищення цін на основні товари турбують особисто близько 20% опитаних.

89456

Рейтинг проблем, які найбільше турбують кропивничан

Вартість комунальних послуг (44%) та наркоманія й алкоголізм (39%) очолюють рейтинг проблем, які найбільше турбують містян. Третина опитаних турбується через безпритульних тварин на вулицях та корупцію у міській владі, чверть – через поганий стан доріг міста або ж утилізацію та збір сміття.

8945678

Довідка: Дослідження проводили протягом 1-14 червня серед 747 респондентів від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком та статтю. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,6%.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама