Суспільство

На підприємстві держрезерву кропивницькі аудитори виявили порушень на понад 1,7 мільйона

. 2236

 

У Кропивницькому під час ревізії фінансово-господарської діяльності державної організації "Комбінат «Трикутник»" Державного агентства резерву України виявили низку порушень та недоліків, що призвели до фінансових втрат на суму понад 1,7 млн грн.

 hroshi

Як повідомляє пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, перевірку проводили за період з 1 січня 2017 по 31 грудня 2019 роки.

Під час перевірки аудитори знайшли наступне:

  • При плануванні бюджетного запиту не врахували реальної потреби в бюджетних коштах на виплату заробітної плати. Тому чотирьом працівникам за період з 2017 по 2019 роки виплатили понад мільйон гривень заробітної плати із загального фонду видатків, хоча мало б виплачуватися коштом спеціального фонду бюджету.
  • Аналогічно внаслідок недотримання законодавства при розподілі видатків спеціального фонду та в частині розрахунку складових витрат на послуги зі збереження майна, протягом 2017-2019 років коштом коштів загального фонду здійснено витрат, які мали здійснюватися коштом коштів спеціального фонду бюджету, на суму 248,3 тис. грн.
    Крім того, аудитори зафіксували факти виконання не передбачених проєктно-кошторисною документацією ремонтів покрівель трьох складських приміщень Комбінату та утеплення фасаду адміністративної будівлі. Через неправильне застосування ресурсної кошторисної норми при виконанні робіт та відсутність у підрядної організації підтвердних документів про здійсненні витрати, вартість виконаних будівельних робіт протягом 2018-2019 років завищено на майже 492 тис. грн.

Матеріали ревізії надіслали до Управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області. На одну посадову особу склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама