Суспільство

На Кіровоградщині хочуть створити Червонокам'янську громаду (ФОТО)

. 2854

Мешканці Червоної Кам’янки Олександрійського району хочуть створити власну громаду.

01072014ico

Як повідомили на сайті облдержадміністрації, перший заступник голови ОДА Ігор Кузьмін обговорив з мешканцями села Червона Кам'янка проблему - незадоволення проєктом Перспективного плану Кіровоградщини.

Згідно з ним, селa Червонa Кaм'янкa, Добронaдіївкa, Щaсливе, Ульянівкa, Зелений бaрвінок, Куколівкa та Михaйлівкa мaють стaти чaстиною Попельнaстівської ОТГ.

01072008ico

За словами Кузьміна, Червонокам’янська сільська рада проігнорувала можливість стати ініціатором створення ОТГ і в результаті не пройшла процедури, визначеної законодавством.

Як пояснив посадовець, перше, що потрібно зробити зараз Червонокам’янській та іншим сільським радам, які мають намір об’єднатися, - затвердити це рішення на сесії і зібрати визначений законом пакет документів.

"Тільки коли органи місцевого самоврядування зможуть зібрати всі необхідні документи, ОДА матиме підстави координувати та сприяти їх бажанню об'єднатися на рівні Кабінету Міністрів України та Міністерства розвитку громад і територій. Також підготуємо відповідне звернення до Верховної Ради України", - заявив перший заступник голови ОДА.

Нагадаємо, уряд опублікував оновлений перспективний план Кіровоградської області.

01072012ico

Поширюйте

Коментуйте


Реклама