Суспільство

У Кропивницькому один мікрорайон залишиться без води

. 3512

У Кропивницькому мікрорайон Катранівка залишиться без води. 

 

voda11

Як повідомили на сайті ОКВП «Дніпро-Кіровоград», у зв'язку з заміною аварійної ділянки водопроводу по вул. Ялтинській – пров. Шаховому, 8 липня з 10.00 до 22.00 не буде води у приватному секторі мікрорайону «Катранівка» та багатоповерхівках по вул. Родимцева, 72 – 108, 81-81а, 85; пров. Експериментальний, 1, 8; вул. Хабаровська, 3–7; вул. Сірка; вул. Яворницького.

Воду підвозитимуть автоцистерною згідно з графіком. Телефони для довідок: 36-83-68; 56-12-73; 56-34-18.

Безымянный

Як зазначили на підприємстві, води не буде через проблемну ділянку трубопроводу між провулком Шахматним по Ялтинській і вулицею Баженова.

-Власник приватного будинку на вулиці Баженова, 43 самовільно встановив капітальну цегляну огорожу прямо над трубою водопроводу. Півтора роки тому на цій ділянці стався витік води, але водоканал не зміг провести ремонт через відсутність можливості виконання земляних робіт. Власник забудови відмовився знести огорожу чи винести ділянку трубопроводу за межі своєї огорожі за власний кошт. Тоді відрізок труби від Шахматного до Баженова заглушили з двох сторін і вода на Катранівку подається іншим трубопроводом, - йдеться в повідомленні.

Наразі вирішили замінити цю ділянку – в існуючу трубу 200 мм протягнуть трубу 140 мм. В результаті водопостачання має покращитись.

1

Поширюйте

Коментуйте


Реклама