Суспільство

Кіровоградщина: цьогоріч на ЗНО зареєструвалися 8512 учасників

. 2144

 

На основну сесію ЗНО-2020 зареєструвалися 8 512 учасників, з них 99%, тобто 4757 випускники шкіл. Решта це – 1495 студентів закладів вищої освіти, 1597 студентів закладів професійно-технічної освіти, а також 661 випускник минулих років.

ZNO

Про це повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація з посиланням на начальника управління освіти й науки ОДА Володимира Таборанського.

В області наразі триває основна сесія ЗНО. Уже здали тестування з математики, української мови і література, фізики, а також іспанської, німецької, французької та англійської мов. 9 липня випускники будуть проходити тестування з історії України, 13 липня – з біології, 15 липня – з географії, 17 липня – з хімії. Інформацію про результати ЗНО розмістять на сторінках учасників до 29 липня.

Ті, хто з об’єктивних причин, наприклад через хворобу, не зміг взяти участь в основній сесії, зможе зробити це на додатковій з 24 липня по 10 серпня. У таких випадках до Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти через електронний кабінет слід подати відповідну заяву та документи, які підтверджують неможливість складання іспитів на основній сесії.

На додатковій сесії буде лише один пункт тестування у Кропивницькому. Результати учасники дізнаються до 14 серпня.

Відомо, що у додатковій сесії візьмуть участь три студенти Компаніївського коледжу ветеринарної медицини, які через несправність орендованого автобуса не змогли доїхати на тестування.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама