Суспільство

Кіровоградщина отримала майже 40 мільйонів гривень на соцекономрозвиток окремих територій

. 3147

Майже 40 мільйонів гривень субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій отримала Кіровоградщина з бюджету країни.

500grn

Як повідомили на фейсбук-сторінці Кіровоградського регіонального відділення Асоціації міст України, кошти розподілили між обласним бюджетом, бюджетами Олександрійського, Петрівського, Устинівського, Голованівського, Добровеличківського, Кропивницького, Новоукраїнського, Вільшанського районів, Олександрійським, Помічнянським та Компаніївським міськими бюджетами.

Відповідне розпорядження прийняв Уряд. Передбачили кошти субвенції на реалізацію проєктів з проведення капітального ремонту та реконструкції об’єктів соціально-економічної інфраструктури.

Відповідно до Порядку субвенція спрямовується зокрема на реалізацію проєктів будівництва комунальної власності, здійснення екологічних та природоохоронних заходів, придбання медичного обладнання та комунального транспорту, зокрема спеціального призначення.

Також розв’язання проблем окремих адміністративно-територіальних одиниць (малих міст, шахтарських та гірських населених пунктів), погашення бюджетної заборгованості місцевих бюджетів, реалізацію проєктів з енергоефективності, енергозбереження, водопостачання та водовідведення, а також теплопостачання.

Передбачено, що у 2020 році субвенцію спрямують в першу чергу на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій COVID-19 та реалізацію проєктів будівництва у галузі освіти, охорони здоров’я та спорту.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама