Суспільство

У Кропивницькому впритул до школи збудують магазин: батьки незадоволені

. 6976

У Кропивницькому біля школи № 7 імені Пушкіна будують магазин. Батьки учнів незадоволені, адже хотіли майданчик.

107409072 612300532726935 5638783513609145795 n

До «Гречки» звернулась мама учениці школи Галина Мирошниченко. Вона розповіла, що раніше на вільному біля школи місці обіцяли збудувати дитячий спортивний майданчик.

Зараз будують магазин. Батьки школярів проти будівництва. Приварили цей паркан до паркану школи і перекрили прохід, – каже Галина. – Планував квартальний комітет облаштувати дитячий майданчик. Але не дала дозволу міська рада. Висновок: дітям ми не можемо облаштувати майданчик, а комерційний магазин можна побудувати.

Також батьків турбує сусідство школи з продуктовим магазином.

Директор школи Людмила Каліч розповіла, що у 2015 році депутатка від округу планувала організувати спортивний майданчик, адже у школі спортзал невеликого розміру і потребує капітального ремонту.

Я дізналась про магазин, коли вже почалось будівництво. Ніхто мені про це нічого не казав. Не звертались до нас як до комунального закладу. Мене турбувало виконання пожежних норм та як буде відбуватись будівництво. Я написала запит у спеціалізовану комісію міськради та звернулась до керівника спецінспекції Андрія Максюти. Він відповів, що все законно, – каже директорка.

На сьогодні Людмилу турбує як будуть пересуватись діти, які ходили з вулиці Садової до школи, адже зараз паркан магазину впритул до паркану школи.

Як повідомили в управлінні містобудування та архітектури міськради Кропивницького, видали містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва комерційного призначення магазину по вул. Садовій (навпроти СШ №7).

Земельна ділянка площею 800 кв. м. зареєстрована на Чорну Н.М. згідно з договором суборенди землі, який завірений у встановленому порядку. Земельна ділянка не перекриває вхід та в’їзд до школи, так як вхід та в’їзд до навчального закладу розташовані з іншого боку, – повідомили в управлінні на запит «Гречки».

Згідно інформацією, яка наявна в управління на теперішній час будівництво або влаштування дитячого майданчику на згаданій території не передбачено.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама