Суспільство

Дитячий садочок у Пантаївці працюватиме

 Автор: Валерія Жовтун. 2396

 

Дитячий садочок у селищі Пантаївці, поблизу Олександрії продовжить працювати.

10072024ico

Як повідомляє Олександрійська міська рада таке рішення прийняли 10 липня під час зустріч за участі місцевої влади Олександрії, Пантаївки, колективу дитячого садочку та представників управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації.

Дитячий садочок знаходиться на території Пантаївки, але фінансується з бюджету Олександрії. Наразі ситуація склалася так, що діти у Пантаївці не мають можливості ходити до дитячого садочку, цим самим порушуються їх права. Відповідно до законодавства дитячий садок відноситься до компетенції території, на якій він знаходиться, тобто вже давно повинен бути на балансі селищної ради, яка має опікуватись його утриманням.

За інформацією міської ради, для врегулювання юридичних питань селищній раді було запропоновано взяти заклад на свій баланс, як це було зроблено в усій області, а Олександрійській міській раді – виділити фінансову підтримку у разі недостатності коштів на утримання садочку Пантаївською селищною радою. Однак цього не зробили.

В результаті зустрічі вирішили, що після передачі майна селищною радою буде прийматись рішення про створення нової юридичної особи – комунального закладу дошкільної освіти селищною радою Пантаївки.
Міська влада надасть необхідну допомогу для найшвидшої реєстрації документів, а якщо не вистачатиме коштів на утримання дитячого садочку, на сесії міської ради розглянуть питання про надання фінансової підтримки.

Фото Кіровоградської ОДА

 

Поширюйте

Коментуйте