Суспільство

У Держгеокадастрі активно готуються до старту ринку землі

. 1954

 

З 1 липня 2021 року скасовується мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. У Держгеокадастрі триває активна підготовка до старту ринку землі.

rynokzemli

Про це заявив голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко у ході міжнародної конференції Grain Ukraine-2020, повідомляє пресслужба Держгеокадастру.

«Сьогодні в Держгеокадастрі проводимо колосальну роботу, щоб після старту обігу земель сільгосппризначення зробити нашу структуру зручним сервісом для тих, хто працюватиме на землі. Ми готуємося. Зараз завершуємо інвентаризацію. Ми покажемо все, що в нас є, уже найближчим часом. Виконуючи історичну місію, передамо розпорядження землями на місця, – зазначив очільник Держгеокадастру і додав, що країні потрібен ринок землі, що працює. – Ринок землі в Україні буде консервативним, зі значними обмеженнями, але він потрібен державі, аграріям та пересічним українцям».

З липня 2021-го до 1 січня 2024 року діятимуть обмеження на купівлю землі – не більше 100 га в одні руки. До 2024 року купувати землю зможуть лише фізичні особи. Юридичним особам купувати землю забороняється.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама