Суспільство

З серпня зросте ціна на передачу електроенергії (ОНОВЛЕНО)

. 5243

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з 1 серпня збільшить на 54,6% тариф Укренерго на передачу електроенергії.

elektro 

Як повідомляє пресслужба НКРЕКП, ухвалили рішення щодо збільшення тарифів у зв’язку із дефіцитом коштів, щоб компанія могла погасити заборгованість перед виробниками «зеленої енергетики».

З 1 серпня тариф на послуги з передачі електричної енергії буде 240,23 грн/МВт·год, тариф на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління буде 24,75 грн/МВт∙год (без урахування податку на додану вартість).

Зазначається, що при розрахунку тарифу врахували, що вже найближчим часом Кабінет Міністрів та Верховна Рада ухвалять зменшення рівнів «зелених» тарифів на електроенергію, зменшення прогнозного обсягу передачі електричної енергії відповідно до Прогнозного балансу Мінекоенерго.

 Також запровадження Кабінетом Міністрів перехідної моделі покладання спеціальних обов’язків, яка дозволить покращити фінансовий стан ДП «Гарантований покупець», ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ», ПрАТ «Укргідроенерго» та оптимізувати тариф на послуги з передачі електричної енергії, мінімізувати небаланс електричної енергії та забезпечить повною мірою розрахунки з учасниками ринку електричної енергії, –  йдеться в повідомленні. 

 Оновлено. За постановою НКРЕКП для ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» будуть такі зміни:

тарифи на послуги з розподілу електричної енергії на рівні:

для 1 класу напруги – 205,68 грн/МВт·год (без урахування податку на додану вартість);

для 2 класу напруги – 879,04 грн/МВт·год (без урахування податку на додану вартість);».

Зміни тарифів стосуються юридичних осіб. Для побутових споживачів ціна не зміниться.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама