Суспільство

Завтра у Кропивницькому розпочнуть ремонт Полтавської

 Автор: Ірина Маслюкова. 5176

Завтра, 14 липня, у Кропивницькому розпочнуть ремонт транспортної магістралі – вулиці Полтавської від провулка Об’їзного до вулиці Васнєцова.

 asfalt

Сьогодні під час апаратної наради міський голова Андрій Райкович доручив розпочати активну фазу будівельно-монтажний робіт на вулиці Полтавській.

Як повідомив начальник управління капітального будівництва Сергій Білокінь, 24 червня підрядник отримав аванс на закупівлю основних матеріалів для прокладання інженерних мереж. Сьогодні влаштовують будівельний майданчик для працівників підприємства-підрядника, а завтра розпочинається активна фаза робіт.

Реконструюватиме вулицю Полтавськую підприємство ТОВ «Кронос-лідер». Вони також реконструювали вулицю Ельворті та другу арку.

За словами директора підприємства Андрія Жили, частину матеріалів отримають 13-14 липня. 16 липня доставлять останні матеріали по інженерних мережах.

– З 14 липня буде відключена частина Полтавської від водопостачання. Починаємо роботи по розробці ґрунту для прокладання труби. Також починається монтаж опор для тролейбусної мережі, – каже Андрій Жила.

Нагадаємо, вартість реконструкції Полтавської (від провулка Об'їзного до вул. Васнєцова) складає 39 429 456 грн.

 

Поширюйте

Коментуйте