Суспільство

У Кіровоградській області восени очікують на близько 10 тисяч першокласників

. 2851

 

1 вересня в області очікують на близько 10 тисяч першокласників. Наразі працюють над тим, аби забезпечити першокласників одномісними партами в рамках вимог Нової української школи.

 IMG 4106

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив начальник управління освіти Кіровоградської облдержадміністрації Володимир Таборанський.

Програму зі створення нового освітнього простору в області реалізовують третій рік поспіль. На що область отримала 32,3 млн грн як з державного, так і місцевих бюджетів. Йдеться і про одномісні парти, дидактичні матеріали, куточки живої природи, класну бібліотеку.

Цьогоріч облаштують в області 553 початкові перші класи. Очікують близько 10 тисяч першокласників.

За словами Володимира Таборанського, загалом область наразі забезпечена на 20% одномісними партами.

– Наразі процес забезпечення триває. Субвенція на Нову українську школи надходить субвенціями до області помісячно, з квітня по жовтень. Разом з тим місцеві органи влади мають дофінансовувати ті кошти, яких не вистачає, оскільки ситуація з кількістю першокласників змінюється на територіях, – каже Володимир Таборанський. – Проводимо моніторинг забезпечення. Наразі відсоток забезпечення незначний – близько 20% від загальної потреби. Але з кожним днем ця забезпеченість зростає і розрахунково до 1 вересня ми маємо забезпечити всі школи.

 Фото з архіву "Гречки"

Поширюйте

Коментуйте


Реклама