Суспільство

Кіровоградську область готують до нового опалювального сезону

. 2230

 

Показник готовності Кіровоградщини до опалювального сезону 2020-2021 наразі коливається від 43% до 63,2%. При нормі 50%.

 opalennja

Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської облдержадміністрації.

Нині в області готуються до нового опалювального сезону й двічі на місяць моніторять ситуацію. Виїзні перевірки підготовки до зимового періоду територій розпочали зі Світловодського району. Нагадаємо, торік у Світловодську був зірваний опалювальний сезон.

– Не маємо допустити зриву опалювального сезону, тому проінспектували, як у Світловодську готуються до настання холодів. Спочатку оглянули котельні №2 і №3 ТОВ "Світловодськпобут", де наразі ведуться ремонтні роботи, – повідомив перший заступник голови ОДА Ігор Кузьмін за результатами робочої поїздки до Світловодська сьогодні, 15 липня.

За його словами, щоб мінімізувати ризики виникнення аварійних поривів взимку, до ладу мають привести як зовнішні тепломагістралі, так і внутрішньобудинкові мережі.

Загалом в області до подачі тепла готова 251 котельня та 147 км теплових мереж. Окрім цього, частина котелень на 80% забезпечена вугіллям. Заготовлені обсяги складають 8,7 тисяч тонн.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама