Суспільство

Відтермінували встановлення світлофора на перехресті вулиць Кропивницького та Шевченка

. 2897

 

Наразі виготовлення проєктно-кошторисної документації на встановлення світлофора на перехресті вулиць Кропивницького та Шевченка призупинили.

 svitlofor

Про це йдеться у відповіді міської ради Кропивницького на петицію.

Між головним управлінням житлово-комунального господарства міськради та ФОП Кроть Р.С. вже укладений договір на виготовлення проєкно-кошторисної документації на виконання цих робіт.

Але згідно з інформацією Державного земельного кадастру про право власності та речових прав на земельну ділянку (кадастровий номер земельної ділянки 3510100000:31:279:0028) встановлення однієї металевої опори для монтажу світлофора накладається на земельну ділянку, що в приватній власності.

Головне управління направило лист власнику цієї земельної ділянки для надання згоди на встановлення однієї металевої опори на території для влаштування світлофора.

Поки відповіді до виконавчих органів міської ради від власника вищевказаної земельної ділянки про прийняте рішення не надходило, тому виготовлення проєктно-кошторисної документації на цей об’єкт призупинили.

Нагадаємо, раніше в міськраді повідомляли, що експерти мали вирішити, який світлофор має бути встановлений – пішохідний чи транспортний.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама