Суспільство

У Кропивницькому пропонують платити з бюджету комуналку притулкам для тварин

. 2314

У міській раді обговорили нову програму фінансування притулків для безхатніх тварин з бюджету.

104827074 318878809502836 4126115600722587695 o

Як повідомили на сайті міськради, голова організації захисту тварин “БІМ” Катерина Дорош та голова громадської організації “Щасливий пес” Оксана Литвинова пропонують в оновленій програмі передбачити кошти не тільки на стерилізацію, але й на утримання, лікування та вакцинацію тварин.

Секретар міськради Андрій Табалов зауважив, що при розробці програми необхідно врахувати і компенсацію за комунальні послуги, які щомісячно сплачують притулки для безхатніх тварин “БІМ” та “Щасливий пес”, а також заробітну плату працівникам.

- Проте найбільшу проблему, а саме: безвідповідальне ставлення до домашніх тварин, необхідно вирішувати на законодавчому рівні, - каже Андрій Табалов. - Коли людина відчуватиме загрозу чималенького штрафу, тільки тоді вона тричі подумає, чи викидати тварину на вулицю. Саме тому я ініціюватиму звернення до Верховної Ради України щодо прийняття закону, у якому будуть прописані сучасні механізми контролю за утриманням домашніх тварин, обов’язкова стерилізація не племінних собак та відповідальність за неналежне поводження з домашніми тваринами.

Всі пропозиції передали управлінню ЖКГ на опрацювання і врахування їх при розробці нової програми поводження з безпритульними тваринами у Кропивницькому.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама