Суспільство

В Україні шукають найкращих вчителів-новаторів

. 2424

 

До 1 серпня можна подати заявку на національну вчительську премію Global Teacher Prize Ukraine.

Global Teacher Prize Ukraine фото

Організатори шукають вчителів, які, попри карантин, продовжують мріяти, надихати учнів, дітей і батьків своїм прикладом та змінювати життя тих, хто їх оточує.

Вчителі, які застосовують інноваційні освітні практики, мають значні досягнення в професійній сфері, виховують громадян світу, цінують свою роботу та яких відзначають колеги й спільнота.

– Цьогоріч організатори хотіли б залучити якомога більше вчителів із маленьких міст та сіл, бо саме їм часто доводиться справлятися з браком ресурсів і робити щоденні маленькі подвиги, перевіряючи незліченні домашні завдання у вайбері та подекуди викладаючи через телефон. Адже кожен вчитель заслуговує на повагу та визнання на своєму місці, – йдеться у повідомленні.

Взяти участь у Global Teacher Prize Ukraine може кожен шкільний учитель, залишивши заявку на сайті globalteacherprize.org.ua до 1 серпня. До того ж усі охочі можуть номінувати на премію тих вчителів, які, на їхню думку, заслуговують на визнання.

Переможця оголосять у Міжнародний день вчителя, 3 жовтня. Переможець отримає 250 000 гривень та інші подарунки від партнерів.

Крім того, вперше у цьому році відзначить найкращого вчителя фізкультури та спорту. На переможця чекає тижнева поїздка до Німеччини та 30 тисяч гривень. Наразі шукають педагога, який виховує в дітях любов до здорового способу життя, спорту та фізичної активності, а також свідоме ставлення до власного здоров’я.

Довідково: Національна премія Global Teacher Prize Ukraine існує з 2017 року, створена громадською спілкою “Освіторія” після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation. Відтоді в ній взяли участь майже п'ять з половиною тисяч українських вчителів з усіх куточків країни.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама