Суспільство

Волонтерка з Добровеличківки отримала відзнаку від Міноборони (ФОТО)

. 3366

Волонтерку та громадську активістку Вікторію Яремчук нагородили нагрудним знаком від Міністерства оборони України. 

115995712 931372710703496 1639362998875989456 n

Жінку відзначили за мужність у пошуку військових, які потрапили в полон або зникли безвісти, волонтерську допомогу армії та підтримку матерів, які втратили своїх дітей на війні.

Про це повідомляє очільниця Центральноукраїнського осередку ВГО "Асоціація жінок України "Дія" Тетяна Нехайчук.

Як відзначає сама Вікторія Яремчук, волонтерською діяльністю вона почала займатися ще на початку війни на Сході України. Щоб допомагати бійцям на Сході, разом із однодумцями ось уже шостий рік збирають гуманітарну допомогу.

1476 oooo.plus Наша своєрідна команда хоч не така й велика, але сформована з дуже свідомих і небайдужих громадян Добровеличківщини. Кожного, хто долучається до нас, вважаємо маленькою перемогою. Це ще раз підтверджує: люди пам’ятають, що у нас триває війна, і щиро намагаються допомогти, – розповідає волонтерка.

У місцевому осередку "Дії" Вікторія Яремчук опікується ще одним напрямом: підтримує сім'ї, рідні яких загинули чи постраждали на війні. Зокрема допомагає відстоювати їм свої права, коли виникають проблеми з порозумінням в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Каже отримати відзнаку для неї було неочікувано: «Ніколи не ставила перед собою таких цілей. Найголовніше для мене - це закінчення війни та повернення наших хлопців додому! А поки ми робимо все максимально від нас залежне, аби наші воїни не мали ні в чому потреби».

Довідково: «Знак пошани» - відомча нагорода Міністерства оборони України. Присвоюється військовослужбовцям, працівникам Збройних Сил України та волонтерам за значний особистий внесок у справу розбудови, розвитку та забезпечення життєдіяльності армії.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама