Суспільство

У Кіровоградській області громада відібрала конкурсні проєкти для голосування

. 3746

 

У Малій Висці відібрали 15 мініпроєктів для голосування на цьогорічний конкурс «Майбутнє громади в наших руках».

 proekt

Про це йдеться на сайті Маловисківської міської ради.

23 липня організаційний комітет обрав для голосування 15 проєктів з 16 проєктних заявок від громадських організацій та ініціативних груп.

За ці проєкти можна буде проголосувати в бюлетені «Міські Вісті».

«Затишна гавань» (вартість понад 53 тис. грн)

Замінити аварійну бесідку на нову в подвір’ї багатоквартирних будинків в мікрорайоні «Вись» з метою уникнення травматизму та покращення умов для культурного відпочинку з дітьми та дозвілля громадян. Покращити естетичну привабливість міста.

«Freeride» (150 тис. грн)

Створення сучасного мініскейт парку в Малій Висці просто неба на території центрального міського парку, де будуть розвиватися екстремальні види спорту.

«І великим і малим – відпочинок буде всім» (150 тис. грн)

Створити сучасні умови для розваг та занять дітям різного віку на території міського парку. Доповнити існуючий дитячий ігровий майданчик новими, сучасними спортивно-ігровими спорудами.

«Дворик європейського зразка» (майже 83 тис. грн)

Створити сучасну та поліпшену зону пересування всіх мешканців мікрорайону. Підвищити естетичний рівень благоустрою мікрорайону та міста в цілому. Заміна асфальтного покриття на пішохідних доріжках від вулиці Шевченка до будинку №1, біля під'їздів та між ними на сучасну тротуарну плитку.

«Сортувати сміття, щоб не потонути» (54,5 тис. грн)

Розповсюдження інформації про сортування сміття, облаштування ділянки під сміттєві контейнери для роздільного сортування сміття: цементування, огородження ділянки, встановлення сміттєвих контейнерів за адресою: Мала Виска, вулиця Центральна, 64.

Облаштування нового спортивно-ігрового майданчика «Наш сквер» (48,9 тис. грн)

Облаштування майданчика сучасними спортивними елементами: модернізувати вже існуючу зону відпочинку в центрі села Олександрівка та додатково встановити спортивний комплекс із благоустроєм території.

«Подаруй майданчик мрії дітям Матусівки» (105,1 тис. грн)

Створити умови для гармонійного розвитку та комфортного і безпечного відпочинку дітей. Облаштувати спортивно-ігровий майданчик з елементами спортивно-ігрових споруд для дітей різного віку, які мешкають в житловому масиві Матусівка та на прилеглих вулицях Малої Виски, шляхом встановлення спортивно гімнастичного комплексу, гойдалок, карусель.

«Кінопростір» (45,7 тис. грн)

Облаштування вуличного кінотеатру та мультифункційного динамічного простору для комфортного перебування та відпочинку мешканців шляхом проведення масових заходів та перегляду цікавих фільмів.

«Зона для відпочинку в центрі селища Вишневе» (51,7 тис. грн)

Створення комфортної зони відпочинку для жителів селища Вишневе, шляхом виготовлення та встановлення альтанки зі столиком та лавочками в центрі селища, на території Вишневського сільського клубу; встановлення лавочок біля альтанки.

«Літній оздоровчий табір для дітей» (50 тис. грн)

Оздоровлення дітей, розвиток любові та почуття патріотизму до землі на якій живемо, формування особистості та навичок до самостійного життя. Створення мобільного наметового містечка.

«Облаштування павільйону для відпочинку дітей дошкільного віку» (55 тис. грн)

Створення безпечних умов для перебування дошкільнят на свіжому повітрі. Влаштування павільйону для дітей.

«Парково-меморіальний сквер пам'яті на місці старого кладовища в центрі міста» (66,4 тис. грн)

Формування місцевої політики зі збереження пам'яті про минуле у створенні парково-меморіального скверу пам'яті на місці старого кладовища в центрі міста.

«Безпечне місто» (99,9 тис. грн)

Впровадження комплексузаходів для посилення безпеки мешканців Маловисківської міської ОТГ, захисту об’єктів забезпечення життєдіяльності громади, безпеки дорожнього руху із встановлення сучасних систем, здатних здійснювати інтелектуальну обробку зображення, забезпечувати контроль та оповіщення проблем.

«Придбання тіньового павільйону для дітей» (44,2 тис. грн)

Організація змістовного дозвілля для дітей дошкільного віку під час ігор на майданчику. Встановлення павільйону для дітей.

«За здоровий спосіб життя» Сквер пришкільної території Маловисківської ЗШ №4 (81,3 тис. грн)

Спортивна зона відпочинку з вільним доступом для дітей та їх батьків, молоді та людей середнього віку, з інвалідністю. Йдеться про встановлення спортивного знаряддя в пришкільному сквері по вулиці Європейській, 17.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама