Суспільство

Кіровоградщиною проїхав мотопробіг єдності (ФОТО)

. 2712

Близько 60 учасників «Мотопробігу єдності», що об’єднав всю Україну, приїхали сьогодні до Кропивницького. На центральній площі обласного центру красувались 60 байків різних марок і типів.

bayk1

Захід вже традиційний і відбувається вчетверте. Стартували байкери з Ужгорода, фініш заплановано на острові Хортиця.
Учасники мотопробігу – люди різних професій, проте всіх об’єднує захоплення мотоциклами, любов до своєї країни та спільна мета – нагадати всім, що Україна єдина від заходу до сходу.

bayk8

«Ціль проста – єдність країни, єдність мотоспільноти. Українців намагаються розсварити, але ми повинні єднатись. Ми різні, але всі повинні бути патріотами і любити країну. Яскравий тому приклад був учора: хлопець з Ужгорода такий саме як зі Слов’янська, сиділи поруч і запрошували одне одного в гості», - розповів «Гречці» співорганізатор мотопробігу байкер з Києва Микола Спиридонов (АРХІТЕКТОР). - По всіх містах нас дуже добре приймають, а головне вірять у те, що це дієво і таким чином також ми можемо всіх об’єднати».

Наразі мотопробіг подолав близько 4-х тисяч кілометрів, попереду ще 2 тисячі. Перед Кропивницьким байкери відвідали Кривий Ріг. Наступна зупинка в Черкасах.

bayk2bayk3bayk4bayk5bayk6bayk7baykbayk9

Поширюйте

Коментуйте


Реклама