Суспільство

У Кропивницькому ремонтують дитячо-юнацькі клуби за 150 тисяч гривень (ФОТО)

. 2120

У Кропивницькому ремонтують три дитячо-юнацькі клуби: «Вогник», «Гірник», «Ровесник».

27845 1200x800 2

Як повідомили на сайті міськради, у дитячому юнацькому клубі «Вогник» поточний ремонт вже майже завершили. Торік тут встановили автономне електричне опалення. Представник підрядної організації Євгеній Сущенко розповів, що ремонт виконали у кімнат площею 80 квадратних метрів. Почали ж з обробки приміщення протигрибковою сумішшю.

- В одному залі ми встановили панелі, другий - обклеїли шпалерами. А ще облаштували економне освітлення, замінили підлогу та вікна. Незабаром на них встановимо решітки, - каже Євгеній Сущенко.

На ремонт цього приміщення використали 49 тисяч гривень. Після того, як клуб здадуть в експлуатацію, тут розпочне роботу клуб сімейного дозвілля і міні - клуб дошкільнят з психологічним і гуманітарним напрямком.

У клубі «Гірник», де тренується хореографічний колектив «Аеліта», ремонтують танцювальну залу. Нині будівельники обшивають стіни приміщення гіпсокартоном та планують зробити натяжну стелю. Близько 70% робіт вже виконали. Загальний кошторис 48 тисяч гривень.

У стані ремонту перебуває і ДЮК «Ровесник». Тут займаються танцями майже 200 вихованців колективу «Метелиця».

- В ремонти цих трьох залів ми вклали 150 тисяч гривень з міського бюджету і дуже задоволені їх станом: приміщення стають сучаснішими та комфортнішими для наших юних кропивничан, - розповіла заступниця начальника управління молоді та спорту Катерина Черкаська.

Ремонти в ДЮКах завершать до 20 серпня, з цього ж числа стартує і набір вихованців у гуртки та секції.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама