Суспільство

Єдиний державний реєстр тимчасово не працюватиме

. 2422

Єдиний державний реєстр в Україні тимчасово не працюватиме з 7 по 16 серпня. 

27869 1200x800 2

За цей час оновлять програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

До 16 серпня не прийматимуть документи для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Як повідомили на сайті міськради Кропивницького, з 00 годин 05 серпня реєстратори Центру надання адміністративних послуг документи на реєстрацію не прийматимуть, а документи, подані до цього часу, повинні опрацювати до 15:30 7 серпня.

- Це тимчасові незручності, - каже директор департаменту надання адміністративних послуг Сергій Коваленко. - Разом з тим, оновлений ЄДР матиме низку переваг.

Під час оновлення програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для користувачів будуть доступні сервісна послуга у формі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР (API ЄДР) та послуга безоплатного доступу до відомостей ЄДР.

Тобто, в період оновлення і надалі можна буде отримувати відомості з ЄДР про юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та документи за результатом проведення реєстраційної дії.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама