Суспільство

Стартували публічні обговорення логотипів для Бобринецької громади

. 2731

Для Бобринецької ОТГ обирають логотип.

daa4040c5c08c962affb3b6fa97cccf1

Як повідомили на сайті громади, з вересня 2019 року тривають пошуки бренду Бобринецької громади. Відбувалися майстерні, опитування, робота фокус-групи, дослідження історії території громади, аналіз стратегії розвитку громади, екскурсія містом та відвідування інших населених пунктів ОТГ, які дозволили зануритись у контекст, аби зрозуміти, в чому ж унікальність Бобринецької громади, у чому сила людей, які розбудовують сучасну громаду.

Учасники заходів та робоча група шукали ідентичності громади, обговорювали візуальний код, займалися визначенням концепції логотипу та візуального стилю громади, який посилюватиме туристичну привабливість та впізнаваність Бобринецької громади. Саме такий запит був від представників органів місцевого самоврядування та громадськості.

Так народились концепції брендів, які сьогодні у форматі прототипів пропонують до публічного обговорення: http://bobrynetskahromadabrand.tilda.ws/

1

2

Прототип – узагальнення ідей та бачень робочої групи, які були візуалізовані дизайнером Артемом Луценко. Кураторка проєкту "У пошуках бренду Бобринецької громади" - Ірина Ткаченко.

Залишайте свої думки, бачення, пропозиції щодо запропонованих ідеї логотипів через форму зворотного зв'язку https://cutt.ly/Kdbt9gs або на електронну пошту bobrinetsotg@ukr.net.

Чекають на коментарі та пропозиції до 14 серпня.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама