Суспільство

У Кропивницькому вшанували комбата УДА Андрія Гергерта (ФОТО)

. 4208

Сьогодні у Кропивницькому на площі біля міської ради приспустили червоно-чорний прапор встановили портрет Андрія Гергерта(Червня), командира 8-го батальйону «АРАТА» Української добровольчої Армії.

cherven1

Об 11.00 у Гарнизонному храмі Львова розпочалась церемонія прощання з бойовим командиром, який помер 1 серпня внаслідок важкої хвороби. У чоловіка залишилась дружина та четверо дітей.

cherven2

Учасники бойових дій із Кропивницького від імені громадськості встановили портрет комбата УДА та поклали квіти.
«Ми вирішили приспустити прапор та встановити портрет друга Червня, в такий спосіб ушанувавши його пам’ять. Він непересічна особистість і його значення для України, ймовірно, ми усвідомимо лише з часом», - сказав Олег Кокуленко, громадський активіст, учасник бойових дій.

Сьогодні до кінця дня всі, хто хоче вшанувати добровольця, можуть приносити квіти до його портрету під стінами міської ради Кропивницького.

cherven3

Довідка: народився Андрій Валерійович Гергерт 22 травня 1978 року в місті Миколаїв Львівської області. Здобувши вищу освіту, до війни працював ветеринаром. У 1999—2001, був членом УНСО. З 2001 року займався бізнесом у Криму.

На Майдані з грудня 2013 року. На фронті з березня 2014 року. Потрапив у 5-й батальйон ДУК «Правий сектор». Був заступником командира 2-го запасного батальйону (2-га резервна сотня). Став командиром 8-ї окремої роти ДУК, яка згодом збільшилася до батальйону.

cherven4

Поширюйте

Коментуйте


Реклама