Суспільство

Відновлять дорогу на Хутір Надія (ФОТО)

. 3574

 

Понад 13,5 кілометрів дороги Т-12-02 від Кропивницького до заповідника «Хутір Надія» ремонтують методом влаштування поверхневої обробки.

 

7 3

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області.

– Поверхнева обробка не просто відновлює покриття, а й значно підвищує зчіпні якості дорожнього покриття. Крім того, це хороший захисний шар від проникнення води до конструктивних шарів, а відтак і призупинити руйнівні процеси. Саме завдяки поверхневій обробці вдається зберегти старі дороги, подовживши термін їх служби, – розповів Анатолій Площенко, начальник відділу якості, технічного контролю та новітніх технологій САД у Кіровоградській області.

2 29

Суть технології поверхневої обробки полягає в процесі нанесення на дорожнє покриття тонкого шару бітумної емульсії та дрібного щебеню. Емульсія забезпечує так зване склеювання старої дорожньої поверхні та нового щебеневого шару та заповнює щілини, тим самим запобігаючи надалі проникнення вологи до основи дороги. Емульсійно-щебеневу суміш ущільнюють котками, а потім обробляють щіткою, аби видалити зайвий щебінь. Також нанесуть дорожню розмітку.

6 8

5 3

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама