Суспільство

На Кіровоградщині виявили незавершеного будівництво на понад 400 мільйонів гривень

. 2071

 

В рамках інвентаризації об’єктів будівництва в регіоні виявили понад 280 недобудов на понад 400 мільйонів гривень.

 nedobud

Про це стало відомо сьогодні під час засідання обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися коштом державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

– Зараз проводимо інвентаризацію об’єктів недобудов. Загальна вартість недобудов – більш як 400 мільйонів і понад 280 об’єктів, які перебувають в управлінні капітального будівництва, які в попередніх роках починали будувати й не доводили до логічного кінця. Зараз позиція така “розпочали-завершили”, щоб не мати незавершене будівництво різних періодів, – каже перший заступник голови ОДА Ігор Кузьмін.

За його словами, минулого року були допущені порушення процедури проведення тендерів, уточнення проєктно-кошторисної документації, через що були повернуті кошти ДФРР в держбюджет. Зокрема, і на дитячий садочок у Голованівську.

За словами Ігоря Кузьміна, проєкти на 2021 рік будуть відбиратися першочергово ті, які були незавершені в попередніх роках.

– Як і минулого року будемо брати в першу чергу об’єкти перехідні, які починали цьогоріч, торік і вже потім, коли залишатимуться кошти будемо пропонувати додавати нові проєкти, – зазначив посадовець.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама