Суспільство

Кіровоградщина: на порушенні карантину спіймали сім перевізників

 Автор: Валерія Жовтун. 3042

 

В області з початку послаблення карантину відновились 550 автобусних маршрутів. За фактами порушень карантинних норм на перевізників склали сім адмінпротоколів.

 0508202ye2

Про це повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація з посиланням на керівника управління інфраструктури ОДА Володимира Дмитренка.

– Перевезення пасажирів можуть здійснюватися виключно в кількості місць, передбачених для сидіння. Водії та пасажири повинні перебувати в засобах індивідуального захисту. Окрім цього, перевізники зобов’язані проводити обробку транспортних засобів перед виїздом на лінію і після завершення руху, – каже Володимир Дмитренко.

За його словами, діяльність перевізників контролюється представниками поліції та Укртрансбезпеки.
Штрафи за порушення протиепідемічних норм можуть накласти, як на перевізників і водіїв, так і на пасажирів. Йдеться про суму від 17 до 34 тис. грн штрафу. 

Перевізник зобов’язується забезпечувати водіїв засобами індивідуального захисту та дезінфекції. Натомість водії не мають права пропускати в салон пасажирів без захисних масок. Якщо ж людина без маски перешкоджає руху автобусу й намагається пройти в салон, ігноруючи зауваження, водій має викликати на місце події поліцію. У таких випадках сплатити штраф за порушення карантинних норм доведеться пасажиру.

 

Поширюйте

Коментуйте