Суспільство

У Малій Висці визначили проєкти-переможці громадського бюджету

. 1887

 

У Маловсиківській ОТГ визначили переможців конкурсу мініпроєктів «Майбутнє громади в наших руках».

proekt

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Маловисківської міськради.

Найбільшу кількість голосів – 1897 – набрав проєкт «Freeride» зі створення сучасного мініскейт парку в Малій Висці просто неба на території центрального міського парку, де будуть розвиватися екстремальні види спорту. Він став переможцем в категорії проєктів на отримання гранту на суму понад 100 тис. грн. 

В категорії проєктів від 50 тис. грн до 100 тис. грн переміг проєкт «Подаруй майданчик мрії дітям Матусівки» (спортивно-ігровий майданчик), набравши 1825 голосів.

В категорії до 50 тис. грн найбільше голосів – 764 – набрав проєкт «Облаштування нового спортивно-ігрового майданчика «Наш сквер». Проєкт передбачає облаштування існуючого майданчика сучасними спортивними елементами: модернізувати створену торік зону відпочинку в центрі села Олександрівка та додатково встановити спортивний комплекс з облаштуванням території.

Нагадаємо, всього для голосування визначили 15 проєктів з 16 проєктних заявок від громадських організацій та ініціативних груп громади. Цьогорічний фонд конкурсу складає 300 тис. грн. Мінігранти розраховані до 50 тис. грн, 100 тис. грн та до 150 тис. грн на один проєкт. Загалом на сайті міської ради через платформу «Громадський бюджет» проголосували 278 маловищан, а до скриньки для голосування жителі громади вкинули 2398 бюлетенів «Міські Вісті» з обраними проєктами. 30 бюлетенів оргкомітетом визнані недійсними.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама