Суспільство

До сміттєпереробного заводу у Кіровограді планують долучитися польські інвестори

. 2679

 

Ім'я юридичної або фізичної особи, яка стане інвестором будівництва сміттєпереробного заводу у Кіровограді, будим відоме вже 25 жовтня.

Володимир Хлєбніков, директор Агентства розвитку Кіровограда, розповів, що Кіровоград входить до десятки учасників національного проекту "Чисте місто", в рамках якого, з 15 вересня до 15 жовтня у Києві проходить конкурс потенційних інвесторів запропонованих екологічних проектів.

 

Ймовірно, до будівництва заводу долучаться й польські інвестори з агентства економічного співробитництва в м. Вроцлав. Під час інвестиційного форуму, що проходив у Кіровограді на минулому тижні, розповідає заступник голови міської ради Ігор Василенко, відбулася усна домовленість про те, що сміттєпереробне підприємство буде частково і комунальною власністю, і власністю польського агентства, у разі капіталовкладень останнього. Усі письмові викладення пропозицій та документальні обговорення проводитимуть, запевняє держслужбовець, у кінці жовтня, після офіційного оголошення переможців київського конкурсу.

Нагадаємо, сміттєпереробне підприємство планується побудувати у районі Завадівки, де на сьогодні існує найбільше сміттєзвалище у місті. Передбачувана площа заводу становить 4 га.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама