Суспільство

До Дня Незалежності навчальні заклади Кропивницького мають підготувати до навчального року

. 2289

 

До 24 серпня, до Дня Незалежності, усі навчальні заклади міста мають бути підготовлені до нового навчального року з урахуванням карантинних вимог.

 backtoschool

Таке доручення управлінню освіти дав сьогодні під час апаратної наради міський голова Андрій Райкович.

Зокрема йдеться про стан приміщень, прилеглої території, матеріально-технічної бази, наявності засобів індивідуального захисту та спреїв, що дезінфікують.

Кожен навчальний заклад має бути підготовленим на 100% до навчального процесу. Від сьогодні перевірка, конкретне адміністрування: що зробити й в який спосіб. І до Дня Незалежності в нас повинні бути всі навчальні заклади підготовлені до початку навчання. Аби за тиждень, який залишиться у нашому розпорядженні змогли скоригувати деякі речі, – каже Андрій Райкович і додає. – Кожен клас має бути санітарно чистим і готовим до навчального процесу. Тим більше, що будемо працювати в перед карантинних умовах, у яких ми перебуваємо зараз.

Міський голова також звернув увагу на те, аби біля навчальних закладів, зокрема шкіл і садочків, організувати рух транспорту і пішоходів у зонах підвищеної небезпеки. Зокрема, смуги переходів й патрулювання поліції, як зазначив Андрій Райкович, з 1 вересня мають бути обов’язковими.

 Нагадаємо, про основні сценарії навчання дітей в школах з 1 вересня.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама